KAHEKSAJALG LASTEHOID

TARTU KESKLINNAS

kuuhoid - päevahoid - tunnihoid 

Registeerimine on avatud!
Esmakordsel lastehoiu külastajal palume täita registreerimislehe
Registreeri
3
vaba kohta
BrONEERIMINE on SAADAVAL!
Korduvkülastajale palume lastehoiu koha broneerida
Broneeri

Lastehoiuga kohanemine ehk KKK

Lastehoid asub Vanemuise 45, Tartus

Lastehoid on avatud E-R 8:00-17:00. Oleme avatud 12 kuud aastas.

Lastehoid on kinni riiklikele pühadele eelneval päeval ning jõulupühadest kuni uue aasta esimese pühapäevani; jaanipäevast kuni juuni 30.kuupäevani ning juuli viimane nädalavahetus..
Vastavalt olukorrale/vajadusele võime rakendada täiendavaid sulgemispäevi, sellest lapsevanemaid ette teavitades.

Infot vabade ja vabanevate kohtade kohta saab küsida e-posti teel: kaheksajalgne@gmail.com või telefoni teel: 5029 965.

Pakume võimalust tuua laps meie juurde: tunni- või päevahoidu. Kuuhoiu teenust pakume alates lapse 1 aasta ja 6 kuu saamist.

Tartu linna lastele ja maakonna lastele kehtivad erinevad kuuhoiu tasud. See tuleneb kohaliku omavalitsuse poolt kinnitatud kuuhoiu tasust. Täpsem info vastavast kohalikust omavalitsusest.

Lastehoius hoiame kuni 15 last.

Hoiame ja õpetame lapsi alates 1. eluaastast (laps peab kõndima) kuni 3.eluaastani. Peale lapse 3-aastaseks saamist pakuvad omavalitsused lapsele lastehoiu kohta. See ei tähenda, et peale seda peab laps meie juurest lahkuma. Meie lastehoius on lapsed enamuses 1.5- kuni 3-aastased.

Iga 5 lapse (alla 3-aastase lapse) kohta on 1 rühmaõpetaja.

Meie lastehoius on pisike rühm, mis tagab lapsele sotsialiseerimisoskused ning samaaegselt vähendab see lapse suures grupis tingitud stressi, mis lasteaias on tihti haigestumise peamiseks põhjuseks. Väheneb ka nakkavate haiguste levimise oht.

Lastehoid Kaheksajalg töötab lasteaia põhimõttel, s.t., et meie väikeses rühmas toimub õppetöö. Kahel päeval nädalas muusika- ja liikumistunnid, käeline tegevus.

Vastavalt ilmastikutingimustele käivad lapsed õues jalutamas ja lastehoiu sisehoovis mängimas.
Lisaks ülaltoodule õpetame lapsi WC käima, käsi pesema, riietuma, pead kammima, ise sööma ja mängima.

Hea võimalus käia harjutamas last enne lasteaeda minekut tunnitasu alusel. Palun andke iga kord oma tulekust eelnevalt teada broneerides tulek kodulehel https://kaheksajalg.ee/teenused/broneeri-teenus/

Tartu linna kodanikel palume täita lastehoiu kohataotlus meie kodulehel https://kaheksajalg.ee/teenused/registreeri-andmed/ . Seejärel soovime lapse ning lapse vanematega (seaduslike esindajatega) kohtuda lastehoiu ruumides. Ning kui kõik üksteisele sobib, siis vastav taotlus teha ka Tartu haridusteenuste haldamise süsteemis www.tartu.ee/arno.

LISAINFO
Lastehoius puudub tasuta harjutamise aeg.
Lapsevanemal on võimalik tutvuda lastehoiuga eelnevalt kokku lepitud ajal õhtuti E-N kella 15:30-16:30.
Vabade kohtade olemasolul on võimalik lapsel alustada lastehoius käimise harjutamist – tunni või päeva kaupa. Lastehoius käimise harjutamise tasu hinnakirja alusel. Lastehoius harjutamine lepitakse kokku igapäevaselt mob. 502 9965 või kaheksajalgne@gmail.com.

Lastehoid Tartus 
- aastast 2010 -
© 2010-2020 Kaheksajalg OÜ. Kõik õigused on kaitstud.
phonetwitterfacebookenvelopeinstagram