KAHEKSAJALG LASTEHOID

TARTU KESKLINNAS

kuuhoid - päevahoid - tunnihoid 

Registeerimine on avatud!
Esmakordsel lastehoiu külastajal palume täita registreerimislehe
Registreeri
3
vaba kohta
BrONEERIMINE on SAADAVAL!
Korduvkülastajale palume lastehoiu koha broneerida
Broneeri

Lastehoiuga kohanemine ehk KKK

Lastehoid asub Vanemuise 45, Tartus E-R 8:00-17:00, oleme avatud 12 kuud aastas.

Lastehoid on kinni riiklikele pühadele eelneval päeval ning jõulupühadest kuni uue aasta 2.kuupäevani ning jaanipäevast kuni juuni 30.kuupäevani.
Vastavalt olukorrale/vajadusele võime rakendada täiendavaid sulgemispäevi, sellest lapsevanemaid ette teavitades.

Pakume võimalust tuua laps meie juurde: tunnihoidu, päevahoidu või kuuhoidu Tartu linna lastele ja maakonna lastele. Lastehoius hoiame kuni 15 last. Hoiame ja õpetame lapsi alates 1. eluaastast. Iga 5 lapse kohta 1 lapsehoidja/abiõpetaja/õpetaja.

Meie lastehoius on pisike rühm, mis tagab lapsele sotsialiseerimisoskused ning samaaegselt vähendab see lapse suures grupis tingitud stressi, mis lasteaias on tihti haigestumise peamiseks põhjuseks. Väheneb ka nakkavate haiguste levimise oht.

Lastehoid Kaheksajalg töötab lasteaia põhimõttel, s.t., et meie väikeses rühmas toimub õppetöö. Kahel päeval nädalas muusika- ja liikumistunnid.

Vastavalt ilmastikutingimustele käivad lapsed õues jalutamas. Õpetaja tänaval käime lastega ka linna avalikul mänguväljakul.
Lisaks ülaltoodule õpetame lapsi WC käima, riietuma, ise sööma ja mängima.

Hea võimalus käia harjutamas last enne lasteaeda minekut tunnitasu alusel. Palun andke iga kord oma tulekust eelnevalt teada mob. 502 9965 või kaheksajalgne@gmail.com

Tartu linna kodanikel palun täita lastehoiukoha taotlus Tartu haridusteenuste haldamise süsteemis www.tartu.ee/arno ja meie kodulehel registreerimise taotlus lastehoidu.

LISAINFO
Lastehoius puudub tasuta harjutamise aeg.
Lapsevanemal on võimalik tutvuda lastehoiuga eelnevalt kokku lepitud ajal õhtuti E-N kella 15:30-16:30.
Vabade kohtade olemasolul on võimalik lapsel alustada lastehoius käimise harjutamist – tunni,1/2 päeva või päeva kaupa. Lastehoius käimise harjutamise tasu hinnakirja alusel. Lastehoius harjutamine lepitakse kokku igapäevaselt mob. 502 9965 või kaheksajalgne@gmail.com.

Infot vabade ja vabanevate kohtade kohta saab küsida e-posti teel: kaheksajalgne@gmail.com või telefoni teel: 502 9965.

Lastehoid Tartus 
- aastast 2010 -
© 2010-2020 Kaheksajalg OÜ. Kõik õigused on kaitstud.
phonetwitterfacebookenvelopeinstagram